KONTAKT

GDZIE JESTEŚMY


DANE ADRESOWE

Centrum Optyczno-Okulistyczne EMRES
UL. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 11A

(przy Poczcie Polskiej)
05-230 KOBYŁKA
Lokalizacja GEOCODE: 52.338906,21.209383

TEL. 881-466-500

NIP: 836-159-75-03 REGON: 382947255

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek - 10 - 18

Sobota - 10 - 14

PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA KONTAKTOWEGO
Kod CAPTCHA
(*)Skopiuj kod CAPTCHA
(*) Pola wymagane
Wyślij mi potwierdzenie.

WSKAZÓWKI DOJAZDU


NASZ ZESPÓŁ


remigiusz - templatemo

Remigiusz

Optometrysta dyplomowany

Jest absolwentem Optometrii na Akademii Medycznej w Poznaniu. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej miał przyjemność pracować zarówno w salonach optycznych jak i przychodniach okulistycznych. Jest specjalistą od zaburzeń widzenia obuocznego.

emilia- templatemo

EMILIA

Lekarz Okulista

Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. II stopień specjalizacji ukończyła w Szpitalu Powiatowym w Wołominie, gdzie pracuje do chwili obecnej. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zdobyła gruntowne doświaczenie wykonując między innymi operacje zaćmy, badania angiografii i OCT, czy zastrzyki doszklistkowe.W codziennej pracy zajmuje się szczególnie diagnostyką i leczeniem chorób siatkówki, jest kordynatorem Programu Lekowego AMD. Posiada również dużą wiedzę, umiejętności i doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej powiek.

KOMENTARZE


  • Pani Doktor Emilia Świderek jest chyba najlepszym okulistą, jakiego zdarzyło mi się spotkać. Nigdy dotychczas nie spotkałam się z osobą badającą tak dokładnie, a jednocześnie tak miłą. Dzięki Pani Doktor nie tylko odzyskałam wzrok, ale dzięki nowym okularom widzę świetnie.

    Krystyna - Kobyłka
  • Wreszcie ktoś mnie porządnie przebadał. Wcześniej tylko stawiali mnie przed komputerem, potem drukowali, a potem robili okulary przez które nic nie widziałem. Pan Remigiusz badał mnie chyba godzinę, a 3/4 jakiś wzorów, kropek to widziałem pierwszy raz w życiu. No i wreszcie widzę....

    Maciek
  • Bardzo dziękuje dr Świderek za badanie. Jeszcze u tak miłej i dokładnej osoby nie byłam

    Kasia z Wołomina
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.  Akceptuj  Więcej informacji